Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

www.sachynavutvbrne.mypage.cz

 

Stav přihlášek 2011

Krátce po zveřejnění začaly docházet první přihlášky
a navíc jsme se rozhodli rozšířit okruh o budoucí středoškoláky, takže :

1...........Kristýna Novosadová........................MUNI
2...........Vojtěch Zwardoň..............................MUNI
3...........Slavomír Sremaňak..........................MUNI
4...........Anna Bálková..................................MUNI
5...........Pavel Menčík...................................VUT
6...........František Režný...............................VŠZ
7...........Alice Havlíčková...............................VUT
8...........Martin Paulík...................................MUNI
9...........Rostislav Rotrekl...............................VUT
10.........Břetislav Eichler...................................VUT
11.........Jan Kalendovský..............................MUNI
12.........Lukáš Kuchynka..............................MUNI
13.........Luboš Kuchynka...............................VUT
14.........Marek Orel.......................................VUT
15.........Miroslav Lisik....................................VUT
16.........Otaka Šaršon....................................VUT
17.........Ondřej Šaršon...........Gymnázium Vídeňská
18.........Miroslav Pakosta..............................MUNI
19.........Stanislav Věchet...............................VUT
20.........Jaroslav Hejný..................................MUNI
21.........Martin Tajovský...............Karlova Universita
22.........JIří Kropáč.........................................VUT
23.........Vals Eerie Skievegahn......................MUNI
24.........Vladimír Štefl...................................MUNI
25.........Václav Štencel.................................MUNI
26.........Oskar Hájek.......Biskupské gymnázium Barvičova
27.........Eva Pekárková..................................VUT
28.........Michal Kalod....................................BIBS
29.........Elena Semenova...............................VUT (Rusko)
30.........Jan Uhmann st..................................MUNI
31.........Jan Čejka.........................................MUNI
32.........Vojta Plát...............Gymnázium Jiřího Wolkera
33.........Václav Štencel..................................MUNI
34.........Adam Dvořák............Gymnázium Kpt. Jaroše
35.........Adam Effenberger...............................VUT
36.........Aleš Dočekal......................................VUT
37.........Miroslav Jurka....................................MUNI
38.........Jiří Moučka...........Univerzita Obrany a MUNI
39..........Karel Slámečka.................................VUT
40..........Tomáš Petrák....................................VUT
41..........Jiří Prokop.........................................VUT
42..........Lukáš Řehůřek...................................VŠE
43..........Jan Kolašín........................................VUT
44..........Lukáš Vondra....................................ČVUT
45..........Michal Buljak.....................................VUT
46..........Petr Kunčar.......................................MUNI
47..........Jakub Stodola....................................VUT
48..........Stanislav Páral...................................MUNI
49..........František Vykydal...............................VUT
50..........Tomáš Dus.........................................VUT
51..........Peter Procházka.................................MUNI
52..........Bohumil Dopita...................................VUT
53..........Jan Brychta........................................VUT
54..........Antonín Koukolík................................ČVUT
55..........Tomáš Kučírek....................................VUT
56..........Zdeněk Ježek......................................MUNI
57..........Jan Mrověc..........................................VUT
58...........Petr Čechura .....................................VŠE
59..........Tomáš Lakatoš....................................MUNI
60..........Zdeněk Kupčík.....................................MUNI
61..........Ondřej Nepomucký...............................VUT
62..........Vojtěch Rojíček....................................VUT
63..........Lukáš Mikulů.......................................MUNI
64..........Michal Šípek.........................Mendelova Univerzita
65..........Martina Marečková...............................MUNI
66..........Martin Zelený........................................VUT
67.........Jan Kolařík.............................................VUT
68..........Šimon Macharáček...............................MUNI
69..........Ota Jelínek............................................MUNI
70..........Ondřej Kašpárek....................................MUNI
71..........Lucie Bartošová.....................................MUNI
72..........Václav Pekař.........................................MUNI
73..........Cyril Slepov.....................................SOŠ OOM
74..........Jan Kostka............................................VUT
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one