Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

www.sachynavutvbrne.mypage.cz

 

Výsledky 2010

Turnaj byl na svůj první ročník výborně obsazen jak množstvím, tak kvalitou hráčů. Účastníci si pochvalovali příjemné prostředí Stavení fakulty VUT v Brně a pohodové atmosféry.
Bojovalo se tvrdě, beze sporů a protestů. Na kolbišti se potkávali staří přátelé, studenti s učiteli, absolventi mladí i seniorského věku, lékaři s právníky, stavaři s filozofy, i starosta Hustopečí zde hrál.
Systém turnaje dokonale zamíchal v soupiskách často nesmiřitelně soupeřících klubů a spojil je pod vlajkou své Alma Mater. Za VUT nastoupili do bojů WGM Eva Kulovaná, WIM Věra Medunová WFM Holušová Táňa a FM Martin Šklíba. Za Masarykovu Univerzitu pak v čele bojovali IM Jan Bernášek, celkový vítěz turnaje, FM Miroslav Jurka a FM Oldřich Sedláček. A samozřejmě celá řada výtečných hráčů ze skoro třicítky oddílu. Nevídané číslo na "obyčejný" rapid
Turnaj navštívil také rektor VUT Prof. Karel Rais s ředitelkou Centra sportovních aktivit VUT RNDr. Hanou Lepkovou a účastníky turnaje pozdravili a popřáli dobrou hru. Přislíbil také podporu do dalších akademických šachových aktivit.
Byl to zkrátka povedený sváteční den. Těšíme se na další pokračování.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one